PORSCHE

Reštaurovanie

Interiér

Karoséria

Nákup

Predaj

Celková renovácia

Reštaurovanie klasických automobilov je našou vášňou, ktorú robíme viac ako 10 rokov s nemeckou precíznosťou. Spolu s vami naplánujeme celkový priebeh reštaurovania, ktoré trvá približne 12 mesiacov. Počas tohto obdobia Vás pravidelne informujeme o stave vášho oldtimeru, zdieľame s Vami väčšinu fotografií a môžete si ho prísť samozrejme kedykoľvek do našej dielne pozrieť.

Čiastková renovácia

Ak máte klasický automobil, ktorý vyžaduje iba čiastočnú renováciu, náš tím Vám je k dispozícii. Tím špecialistov, ktorí boli presne na Váš model zaškolení, zhodnotí stav oldtimera, následne môžeme spolu s Vami dohodnúť, do akej miery vám vozidlo zrenovujeme.

Zastavená / prerušená renovácia

Aj pri tom najlepšom úmysle sa môže stať, že niekto, komu ste dôverovali, nemôže dokončiť renováciu vášho klasického automobilu. Na základe dlhoročných skúseností nepredstavujú aj takéto tzv. „krabicové projekty“ pre nás žiaden problém. Keďže máme všetky služby pod jednou strechou, predstavujú takéto projekty pre nás výzvu overiť si naše odborné vedomosti.

Nájdeme Vám auto a zrenovujeme ho

Nie každý zákazník má v tom jasno, ktorý model Porsche by bol pre neho ten vhodný. V takom prípade sme samozrejme k dispozícii, poradíme, pomôžeme a v mnohých prípadoch pri troche šťastia dokážeme dokonca umožniť aj skúšobnú jazdu na Vašom vysnívanom vozidle.

Náhradné diely

V našom tíme pôsobia výlučne špecialisti, pre ktorých je to predovšetkým „srdcová záležitosť“ prepracovať s najlepším vedomím a svedomím Vaše vozidlo, resp. zaobstarať chýbajúce diely. Našou vášňou sú klasické automobily, sme zapálení pre odltimery a s príchodom nového oldtimera do dielne nám vždy žiaria oči. Máme plné porozumenie pre to, ak je to u Vás rovnako. Ak Vám len pri reštaurovaní chýba možnosť zaobstarať si potrebné náhradné diely, môžete sa taktiež obrátiť na nás..